Assessment Centre

Assessment Centre je moderní a velmi efektivní metoda výběru kandidátů, kdy se v jeden den sejde skupina uchazečů o danou pozici (cca 5–12), kteří se v průběhu několika hodin účastní předem připraveného programu. Assessment Centre je náročné pro účastníky i pro hodnotitele, ale jeho výsledky jsou objektivní a velmi přesné.

Při Assessment Centre budete mít možnost srovnání jednotlivých účastníků ve všech připravených aktivitách individuálních i skupinových, v neposlední řadě budete moci posoudit, jak by  se zvažovaný kandidát hodil do Vaší společnosti / Vašeho týmu. Dostanete také komplexní psychologický profil finálních účastníků získaný na základě akreditovaných psychologických testů zadaných v průběhu Assessment Centre a následně vyhodnocených psychologem.

Vždy klademe velký důraz na úzkou spolupráci s klientem, aby se co nejlépe vymezily klíčové kompetence, které jsou stěžejní pro výběr nejvhodnějšího kandidáta. Na jejich základě designujeme průběh jednotlivých Assessment Centre.

Výhody Assessment Centre

  • efektivní porovnání kvality uchazečů v jeden den
  • úspora času stráveného na individuálních pohovorech
  • vyšší objektivita a validita posuzování kandidátů
  • rychlý a kvalitní výstup, srovnání všech kandidátů
  • zhodnocení potenciálu vybraného kandidáta a jeho dalšího rozvoje

 

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás!

Mgr. Richard Mazúr

Mgr. Richard Mazúr

mazur@skyselect.cz

Zaměřuje se na vyhledávání kandidátů v oblasti FMCG, financí, marketingu a stavebnictví. Má rozsáhlé zkušenosti s organizací Assessment center, Development center a outplacementem.