Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

Executive Search

Obsazujete novou, úzce profilovanou pozici ve Vaší společnosti, kterou byste rádi obsadili diskrétně a s velmi cíleným oslovením potenciálních kandidátů? V tom případě využijte Executive Search.

Executive Search je cílené vyhledávání a přímé oslovování vhodných kandidátů, které
je účinné, především pokud se jedná o pozice vyžadující vysokou odbornost a specializaci nebo v případech, kdy je na pracovním trhu požadovaných kandidátů málo. Tento specifický způsob vyhledávání kandidátů je také vhodný pro obsazování exponovaných manažerských pozic nebo přeje-li si klient pozici obsadit v situaci, kdy není žádoucí, aby se o chystané personální změně vědělo (ať už v rámci společnosti nebo i v rámci oboru, ve kterém firma působí).

Metoda je založena na přesném vytipování vhodných kandidátů a jejich následném oslovení. První kolo pohovorů probíhá v naší společnosti za účasti našich specialistů, při nich prověříme kandidátovy schopnosti a shodu s profilem pozice, jak ho klient zadal. Nejvhodnější kandidáty Vám pak představíme. Celý proces probíhá naprosto diskrétně.

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás!

Mgr. Richard Mazúr

Mgr. Richard Mazúr

mazur@skyselect.cz

Zaměřuje se na vyhledávání kandidátů v oblasti FMCG, financí, marketingu a stavebnictví. Má rozsáhlé zkušenosti s organizací Assessment center, Development center a outplacementem.