Obsazujeme účetní pozice s AJ i bez, juniorní i seniorní. Více najdete ve Volných pozicích, nebo nás kontaktujte telefonicky, či emailem, rádi vám vaše dotazy zodpovíme.

Executive Search

Obsazujete novou, úzce profilovanou pozici ve Vaší společnosti, kterou byste rádi obsadili diskrétně a s velmi cíleným oslovením potenciálních kandidátů? V tom případě využijte Executive Search.

Executive Search je cílené vyhledávání a přímé oslovování vhodných kandidátů, které
je účinné, především pokud se jedná o pozice vyžadující vysokou odbornost a specializaci nebo v případech, kdy je na pracovním trhu požadovaných kandidátů málo. Tento specifický způsob vyhledávání kandidátů je také vhodný pro obsazování exponovaných manažerských pozic nebo přeje-li si klient pozici obsadit v situaci, kdy není žádoucí, aby se o chystané personální změně vědělo (ať už v rámci společnosti nebo i v rámci oboru, ve kterém firma působí).

Metoda je založena na přesném vytipování vhodných kandidátů a jejich následném oslovení. První kolo pohovorů probíhá v naší společnosti za účasti našich specialistů, při nich prověříme kandidátovy schopnosti a shodu s profilem pozice, jak ho klient zadal. Nejvhodnější kandidáty Vám pak představíme. Celý proces probíhá naprosto diskrétně.

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás!

Mgr. Richard Mazúr

Mgr. Richard Mazúr

mazur@skyselect.cz

Zaměřuje se na vyhledávání kandidátů v oblasti FMCG, financí, marketingu a stavebnictví. Má rozsáhlé zkušenosti s organizací Assessment center, Development center a outplacementem.