Naše vedení a HR konzultanti

Konzultanti ve Sky Select jsou HR profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a přitom citliví lidé ve vztahu k uchazečům.

Vedení společnosti

Mgr. Richard Mazúr

Mgr. Richard Mazúr

Managing director, zakladatel Sky Select

+420 731 501 700

Má 20 let zkušeností v HR a psychologii. Kromě vedení společnosti se zaměřuje na realizaci Assessment center, Development center a outplacementů.

Pobočka Praha

Renata Bínová

Renata Klímová

Branch Manager

+420 731 501 707

Když chcete, aby byla práce perfektně udělána, tak Renata je ten správný člověk pro Vás. Ušetří Vám čas a Vy se na ni můžete vždy spolehnout a s důvěrou obrátit. Velmi dobře se orientuje v oblasti techniky, která ji baví – automotive, výroba, automatizace, stavebnictví a obchod. Má doma IT tým, tak i této oblasti se nebrání. Její srdeční záležitostí je Francie, miluje také italská vína a karibské rumy.
Karin Mazúrová

Mgr. Karin Gracia

Marketing specialist a researcher

+420 731 501 728

Karin má zkušenosti v mezinárodním Start- upu, kde působila jako marketing manager a project manager se zaměřením na sociální sítě a PR. Během studií pracovala ve světově uznávaných módních časopisech a na módních projektech. Nejraději pracuje s lidmi z oblasti médií a módy. Miluje staré filmy, Fashion Weeky a dovolené ve Francii a Itálii.
Rodrigo Gracia

Simona Janků

Jr. Consultant

+420 731 501 723

Získá si Vás svým přátelským přístupem a máte hned pocit, že ji znáte celé roky. Je stále optimistická a dobře naladěná. Studovala vysokou školu v zahraničí, proto je pro ni ideální práce s využitím anglického jazyka. V době studia získala zkušenosti v oblasti médií, PR, marketingu.. Nejvíce se našla v pozicích do financí a pozicích technické podpory. Má ráda slunce, průzračné moře a jakékoli dobré víno.
Hana Urbanová

Ing. Hana Urbanová

Consultant

+420 731 501 705

Hledáte jehlu v kupce sena? Hanka ji najde. Recruitment ji zkrátka baví. Pracuje systematicky a kandidáta při hledání nového zaměstnání provede celým procesem. Specializuje se na technické a manažerské pozice v oblasti techniky, logisticky a financí. Ve volné chvíli si ráda přečte dobrou knihu. V poslední době podlehla kouzlu krokoměru :).
Ing. Anna Bodnárová

Ing. Anna Bodnárová

Profesionální kouč

+420 724 685 355

Profesionální kouč s mezinárodní certifikací, s letitou pedagogickou praxi a zkušenostmi z řízení procesů ve veřejných zakázkách. Ve své práci se zaměřuje na vnitropodnikovou komunikaci, hledání slabých míst projektové práce, time-management a kariérní změny.

Pobočka Brno

Ing. Zdeněk Hladil

Ing. Zdeněk Hladil

Regional Manager

+420 731 501 731

V oboru HR působí už od roku 1992. Vyhledává kandidáty na top manažerské a vysoce specializované pozice, především v oblasti průmyslu a obchodu. Řídí a realizuje outplacementové projekty.
Bc. Zdeňka Mazúrová

Bc. Zdeňka Mazúrová

Senior HR Consultant

Má mnohaleté zkušenosti s vyhledáváním vhodných kandidátů, zejména v oblasti bankovnictví, výroby a FMCG.
Mgr. Karolína Macharáčková

Mgr. Karolína Macharáčková

Senior HR Consultant

+420 603 744 819

„To kouzlo je v lidském potenciálu“. Individuální přístup ke klientovi i kandidátům je pro ni prioritou. Má obrovské know-how ve vedení interaktivních workshopů. Specializuje se na technické a manažerské pozice v automotive a strojírenství.
Mgr. Alena Humlíčková

Mgr. Alena Humlíčková

Senior HR Consultant

+420 734 156 369

Na své studium psychologie navázala dlouholetou praxí v interním HR v nadnárodní společnosti, kde se podílela na realizaci desítek Assessment a Development center. Je také mezinárodně certifikovanou lektorkou managementu. Specializuje se na technické pozice v oblasti automotive, strojírenství, personalistiky i obchodu. Ráda si zajde na dobré jídlo, baví ji jóga a práce s lidmi.
Eva Oujezská

Eva Oujezská

Psycholožka

Má dlouholeté zkušenosti v oblasti psychologického poradenství, zaměřuje se na psychologickou diagnostiku v oblasti výběru lidí i rozvoje jejich potenciálu, Assessment a Development centra, vzdělávání v oblasti soft skills.