https://skyselect.cz/volne-pozice/interni-procesni-auditor-ka/

Outplacement

Jste nuceni snížit počet zaměstnanců Vaší společnosti? Přejete si, aby odchod lidí z Vaší organizace proběhl korektně a zůstalo zachováno dobré jméno Vaší společnosti? V tomto případě Vám nabízíme outplacement.

Outplacement představuje profesionální program podpory a pomoci, který zahrnuje osobní péči o propouštěné zaměstnance, interní komunikaci a poradenství managementu a vedoucím pracovníkům. Kvalitně provedený outplacement se zaměřuje nejen na vytvoření důvěry a poskytnutí podpory v náročné životní situaci, ale také může pomoci propuštěnému zaměstnanci najít jeho skryté rezervy a předpoklady, stanovit si další profesní cíle a v některých případech může i pomoci nastartovat zcela novou kariéru.

Zpracujeme Vám komplexní nabídku a zajistíme celý průběh projektu: od návrhu strategie uvolňování pracovníků přes vypracování harmonogramu a vyškolení vedoucích pracovníků až k individuálnímu školení a poradenství pro propouštěné pracovníky. Návrh projektu vytvoříme ve spolupráci s personalisty a managementem Vaší společnosti. Cílem je usnadnit hledání nového uplatnění propouštěným pracovníkům, a to na všech úrovních a pozicích.

Nabízíme individuální nebo skupinovou formu outplacementu, případně kombinaci obojího.

Skupinový outplacement

Skupinový outplacement má výhodu nižší ceny a probíhá formou 4–8 hodinových workshopů, kde účastníci dostanou základní návody, jak se orientovat na trhu práce, jak napsat CV, jak kontaktovat budoucí zaměstnavatele, jak se připravit na pohovor. Součástí je také zodpovězení základních otázek z pracovněprávní problematiky. Na jednotlivé workshopy mohou navazovat 1–2 hodiny individuální konzultace dle potřeb jednotlivých zaměstnanců.

Individuální outplacement

Individuální poradenství zaměřené na specifické potřeby jednotlivých účastníků při zachování naprosté diskrétnosti. Součástí mohou být např. nácviky pohovorů, videotréninky, různé komunikační techniky, psychodiagnostika, aktivní selling – vše individuálně dle potřeb účastníka. Tato forma outplacementu pomáhá nejen v aktivním hledání nového zaměstnání, ale také poskytuje podporu v psychickém zvládnutí celé situace. Doporučujeme časovou dotaci 5–10 hodin.

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás!

Mgr. Richard Mazúr

Mgr. Richard Mazúr

mazur@skyselect.cz

Zaměřuje se na vyhledávání kandidátů v oblasti FMCG, financí, marketingu a stavebnictví. Má rozsáhlé zkušenosti s organizací Assessment center, Development center a outplacementem.