Outsourcing HR služeb

Hledáte HR řešení pro Váš byznys? Plánujete v nejbližší době nábor více zaměstnanců? Zvažujete vytvoření HR oddělení? Čekají Vás speciální projekty v oblasti HR?

V těchto i jiných případech Vám můžeme nabídnout outsourcing HR, který

  • umožní firmě soustředit se na klíčové kompetence,
  • ušetří čas – recruitment/vyhledávání talentů je specifické a velmi časově náročné,
  • umožní využití nejnovějších technologií včetně big data, cloud technologií, sociálních sítí… na základě specifických potřeb organizace,
  • dodá flexibilní, rychlá a ktreativní řešení Vašich požadavků,
  • sníží výdaje firmy,
  • zjednoduší práci manažerů.

Recruitmentu se věnujeme denně, můžeme tedy poskytnout benchmark napříč různými obory a typy pozic.

Je nás více HR specialistů, každý zaměřený trochu na jiné oblasti (technika, IT, FMCG, retail, finance, Automotive, výroba…)

Nabízíme samozřejmě i projektové řešení dalších Vašich potřeb v oblasti HR (Motivace, talent management, rozvoj lidí….)

A jak naše pomoc vypadá konkrétně?

Nejrychlejší řešení je kontaktovat Richarda Mazúra, který Vám poskytne přesné informace a domluví se s Vámi na dalším postupu.

Reference

Groupe Savencia

Projekt reorganizace společnosti, centralizace administrativních pozic z výrobních závodů do Prahy. Projekt probíhá od roku 2015. Poskytujeme outsourcing recruitmentu.

„S agentúrou Sky Select spolupracujeme od júna 2015 pri nábore pozícií stredného a nižšieho manažmentu pre naše novovznikajúce administratívne centrum v Prahe.
Konzultanti majú vždy zodpovedný prístup, sú flexibilní, nimi poskytované služby sú na veľmi dobrej úrovni. Pozitívne hodnotím aj kvalitu doporučených kandidátov a celkovú profesionalitu, s akou v Sky Select pristupujú k výberovému konaniu.“

Zuzana Kossuthová, HR ředitelka

AVE

„Spolupracuji se společností Sky Select již více jak 10 let. Vážím si především profesionálního přístupu a zakaznické orientace. V průběhu těchto let jsem vždy spolupracovala ze strany Sky Selectu s vysoce seniorními a kvalitními konzultanty, což považuji za jejich velmi silnou konkurenční výhodu. Dokážeme partnersky diskutovat jednotlivé pozice s z hlediska trhu práce a našich potřeb.

Nejčastěji s nimi spolupracuji na obchodních a administrativních pozicích, ráda se na ně obracím i s vysoce odbornými a manažerskými pozicemi. Využíváme společně různé metody výběru jako je assessment centrum či psychodiagnostika. Celkově oceňuji jejich pružnost a otevřenost k novým věcem.“

Ing. Kateřina Strnadová, personální ředitelka

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás!

Mgr. Richard Mazúr

Mgr. Richard Mazúr

mazur@skyselect.cz

Zaměřuje se na vyhledávání kandidátů v oblasti FMCG, financí, marketingu a stavebnictví. Má rozsáhlé zkušenosti s organizací Assessment center, Development center a outplacementem.