https://skyselect.cz/volne-pozice/interni-procesni-auditor-ka/

Pro HR profesionály

HR profesionálům nabízíme novinky z oblast HR, recruitmentu, executive search, assessment centrum a outplacementu.

Proč je Executive Search jiná liga než Recruiting?

„Najděte mi vhodného zaměstnance. Odměna jsou dva platy. Snažte se, protože jsme oslovili další tři agentury a dali inzerát na všechny pracovní portály i vlastní web.“ Tak to je Recruiting po česku. „Potřebujeme kvalitního generálního ředitele se zkušenostmi z našeho oboru. Je nám jasné, že nikdo takový není v současné době volný a najít ho bude vyžadovat značné zkušenosti, úsilí a diskrétnost.“ Tak vypadá zadání pro Executive Search. Čím dalším se ještě tyto dva přístupy liší?

Číst více

Jak vybrat nejvýkonnější kandidáty?

Čím to je, že velké množství společností nemůže najít opravdu dobré pracovníky, i když se zdá, že jich je na trhu dostatek? Podle studie zahrnující 100 HR manažerů v USA citované na Forbes.com existuje široké spektrum vlastností kandidátů, které jednotliví recruiteři uvádějí jako tu nejdůležitější.

Číst více

Outplacement je investice, která se vyplatí

Ztráta zaměstnání představuje pro každého člověka trauma srovnatelné s úmrtím v rodině nebo rozvodem. Pokud ještě k tomu hledání nové práce trvá příliš dlouho, může vést až k depresím nebo dalším psychickým poruchám. Na rozdíl od zahraničí není v České republice příliš rozšířena pomoc propouštěným zaměstnancům zvaná outplacement. Přitom se jedná o velmi účinný způsob, jak posílit loajalitu pracovníků i pověst společnosti.

Číst více