Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

AREA SALES MANAGER CR/SR (elektromechanické komponenty)

  • Obor: Strojírenství, Elektrotechnika, Obchod a nákup
  • Lokalita:

Úspěšná firma ve vlastnictví švýcarské rodinné společnosti, zabývající se návrhem, výrobou a prodejem elektronických a elektromechanických komponentů hledá pro rozšíření svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Area Sales Manager CR/SR (elektromechanické komponenty).

Náplň práce:

  • technické poradenství a řízení zákaznických projektů v České republice a na Slovensku
  • péče o stávající zákazníky, udržování a budování pevných vztahů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • zákaznická podpora během vývoje produktu až po sériovou výrobu
  • spolupráce se zahraničními dodavateli a tuzemskými zákazníky

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v technickém oboru (elektronické, elektrotechnické, mechatronické, strojní)
  • zkušenosti s prodejem technických produktů, návrhem technických řešení
  • ochota cestovat za zákazníky (ČR/SR)
  • komunikativní znalost angličtiny
  • technické myšlení, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • tah na branku, orientace na výsledky

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, lídr ve svém oboru
  • dobré finanční ohodnocení
  • auto i pro soukromé využití
  • mobilní telefon, notebook
  • home office
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené…)
  • kancelář sever Brna