Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

EHS Engineer Senior

  • Obor: Výroba a technika, Automotive, BOZP a PO
  • Lokalita: Moravskoslezský kraj

Úspěšná nadnárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá vhodného kandidáta na pozici EHS Engineer Senior.

Náplň práce:

  • Komplexní zodpovědnost za EHS problematiku výrobního závodu
  • Zavádění procesů a postupů BOZP
  • Pravidelné školení zaměstnanců v oblasti ŽP, BOZP, PO
  • Vyhledávání a vyhodnocování potenciálních rizik
  • Příprava a účast na auditech
  • Spolupráce s ostatními odděleními a závody společnosti
  • Spolupráce s příslušnými úřady (Hygienická stanice, Inspektorát bezpečnosti práce..)
  • Odpovědnost za odborné nakládaní s odpady
  • Správa dokumentace
  • Reporting do zahraniční centrály

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti bezpečnostní ho inženýrství
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min.2 roky
  • Výbornou znalost anglického jazyka pro denní komunikaci se zahraničními kolegy
  • Dobrá znalost ISO standardů
  • Znalost aktuální české legislativy v oblasti BOZP, PO a ŽP
  • Organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Práci v moderním závodě v Ostravě
  • Příležitost k využití vašich dovedností a znalostí
  • Komplexní zodpovědnost a velkou míru samostatnosti
  • Spolupráci s našimi zahraničními kolegy
  • Možnost dalšího rozvoje (jazykové kurzy, zapojení do projektů, odborné vzdělávání)
  • Dobré mzdové ohodnocení + bonusový systém
  • Bohatý balíček firemních benefitů – 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění a další