Obsazujeme účetní pozice s AJ i bez, juniorní i seniorní. Více najdete ve Volných pozicích, nebo nás kontaktujte telefonicky, či emailem, rádi vám vaše dotazy zodpovíme.

FINANCE ANALYTIC SYSTEMS SUPERUSER

  • Obor: IT, Finance
  • Lokalita: Hlavní město Praha

Pro společnost, která celosvětově působí v oblasti asistenčních služeb hledáme Analytika.

Náplň práce

  • Spolupráce s finančním týmem pro globální podporu, regionálními/subregionálními/finančními řediteli zemí, skupinovými FP&A, týmy pro platební operace, správou skupiny
  • Podíl na vývoji dat a nástrojů pro podávání zpráv založených na různých systémech
  • Budete využívat data z primárních a sekundárních zdrojů dat, jako je IBM Planning Analytics (TM1), Cognos nebo SQL Databases, efektivním způsobem ke splnění požadavků na hlášení uživatelů
  • Spolupráce s managementem za účelem porozumění požadavkům na sběr dat a podávání zpráv a navrhování řešení na základě dostupných zdrojů dat.
  • Budete pracovat na rozvoji strategií analýzy dat, které optimalizují účinnost a kvalitu statistik/vykazování
  • Podíl na návrhu a provozu automatizovaných reportů
  • Budete navrhovat varianty řešení zpracování dat, analytických výstupů a reportů
  • Spolupráce na provozu aktuálních řešení
  • Podílení se na vývoji standardních sestav na základě IBM Planning Analytics a Cognos.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost Anglického jazyka na úrovni B2
  • Schopnost pracovat v TM1, Cognos, MS Power BI, SQL, PostgreSQL apod.
  • Osobnostní předpoklady: analytické myšlení, komunikativnost, týmovost

Nabízíme

  • Práci v mezinárodní firmě působící v zajímavé oblasti služeb
  • Moderní kanceláře výborně dostupné MDH – Praha Smíchov
  • Osobní rozvoj a vzdělávací programy
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sickday, stravenky, příspěvek na důchod, karta Multisport apod.

Nástup: ihned nebo dohodou

Zaujala Vás tato pozice? To jsme rádi. :) Pošlete nám prosím Vaše CV. Děkujeme!