Hledáme posilu do servisního týmu. Servisního technika nebo mechanika, kterého fascinují velké dieselové a plynové motory a má mírnou znalost angličtiny nebo němčiny.

CUSTOMER QUALITY ENGINEER

  • Obor: Výroba a technika, Auto moto, Kvalita, Strojírenství
  • Lokalita: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Jste komunikativní a máte zkušenosti s kvalitou v oblasti automotive? Rád/a byste denně využíval/a angličtinu? Pak máme pozici právě pro vás.

Náplň práce:

  • budete denně komunikovat se zákazníkem – zajišťovat kvalitu a řešit reklamace
  • budete v úzkém kontaktu s ostatními kolegy, zejména s výrobou
  • budete se podílet na zjišťování příčiny vzniku neshodných kusů a stanovování nápravných opatření
  • zajišťovat školení v oblasti kvality pro své kolegy

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici v automotive
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu, stravenky, závodní jídelna, kantýna, flexibilní pracovní doba
  • 13. plat
  • služební telefon a notebook
  • odborná školení, jazykové vzdělávání, firemní akce
  • lokalita 30 min. JZ od Brna