Hledáme posilu do servisního týmu. Servisního technika nebo mechanika, kterého fascinují velké dieselové a plynové motory a má mírnou znalost angličtiny nebo němčiny.

JUNIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ

  • Obor: Finance
  • Lokalita: Hlavní město Praha

Hledáme šikovného/šikovnou junior účetní s chutí se dále rozvíjet.
Budete mít možnost zpracovávat účetnictví pro klienty z různých oborů a budete mít podporu ve vašem profesním i osobnostním růstu.

Náplň práce:

  • Spolupráce v týmu spravující portfolio klientů
  • Komunikace s klienty v ČR i v zahraničí
  • Jednoduché činnosti v oblasti účetnictví
  • Reporting

Požadujeme:

  • Znalost v oblasti účetnictví a daní
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (slovem i písmem) – každodenní používání
  • Český jazyk na úrovni rodilý mluvčí
  • Vzdělání v ekonomickém oboru
  • Klientský přístup
  • Dobré komunikační a analytické schopnosti
  • Samostatnost a flexibilita

Nabízíme:

  • Možnost rychlého kariérního růstu a osobního rozvoje
  • Systematické vzdělávání a profesní rozvoj
  • Benefity – stravenky, cafeterie, sick days, týden dovolené navíc, Multisport karta a další
  • Možnost občasné práce z domova
  • kanceláře velmi dobře dostupné MHD v centru Prahy

Zaujala Vás tato pozice? To jsme rádi. Pošlete nám prosím Vaše CV v českém jazyce a anglickém jazyce. Děkujeme!

Zaujalo Vás toto pracovní místo? Napište nám!

Nahraje svůj životopis a další odpovídající soubor (např. průvodní dopis). Max. velikost souboru 128 MB. Při stisknutí klávesy Ctrl můžete vybrat více souborů.

Informace o zpracování osobních údajů