Hledáme posilu do servisního týmu. Servisního technika nebo mechanika, kterého fascinují velké dieselové a plynové motory a má mírnou znalost angličtiny nebo němčiny.

MONTÉR VÝTAHŮ Brno

  • Obor: Elektrotechnika
  • Lokalita: Brno

Úspěšná společnost hledá pro svoji pobočku v Brně kandidáta na pozici Montér výtahů.

Náplň práce:

  • kontrola a kompletace materiálu před zahájením instalačních prací
  • montáž výtahu včetně zapojení elektro
  • komunikace s montážním mistrem i zákazníkem za účelem zajištění realizace a potřeb zákazníka
  • spolupráce s dodavateli ostatních prací

Požadavky:

  • máte zkušenosti s montážemi, znalost výtahů a eskalátorů je velkou výhodou
  • máte odbornou způsobilost v elektrotechnice dle vyhl. 50/78 Sb.
  • vlastníte ŘP sk. B
  • jste manuálně zručný, fyzicky zdatný a zodpovědný

Nabízíme:

  • zázemí prosperující firmy s perspektivou a stabilitou
  • 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na sportovní aktivity, aj.
  • mobilní telefon

Zaujalo Vás toto pracovní místo? Napište nám!

Nahraje svůj životopis a další odpovídající soubor (např. průvodní dopis). Max. velikost souboru 128 MB. Při stisknutí klávesy Ctrl můžete vybrat více souborů.

Informace o zpracování osobních údajů

Pracovní místa, která by Vás také mohla zajímat