Hledáme posilu do servisního týmu. Servisního technika nebo mechanika, kterého fascinují velké dieselové a plynové motory a má mírnou znalost angličtiny nebo němčiny.

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE PRO JIŽNÍ MORAVU

  • Obor: Strojírenství, Obchod a nákup, Stavebnictví
  • Lokalita: Jihomoravský kraj, Brno

Mezinárodní společnost – výrobce armatur a čerpadel pro řadu oblastí použití – hledá pro své obchodní zastoupení v ČR regionálního obchodního zástupce pro jižní Moravu.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za prodej produktů v regionu působnosti
  • Komplexní péče o stávající zákazníky – OEM výrobce, koncové uživatele, velkoobchody ale také o projektanty a instalační firmy
  • Hledání nových obchodních příležitostí, akviziční činnost
  • Spolupráce s back office na vypracování technických a cenových nabídek
  • Návrhy řešení podle specifikací zákazníků
  • Školení pracovníků velkoobchodů
  • Spolupráce při marketingových aktivitách

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření – ideálně strojní, obor čerpadla, energetická zařízení, hydraulika
  • Praxe na pozici prodejce-technika minimálně 3 roky, zaměření na čerpadla velkou výhodou
  • Zkušenost s prodejem prostřednictvím shodných cílových skupin (OEM, koncoví uživatelé, instalační firmy, projektanti, velkoobchody) je nutná
  • Anglický jazyk na úrovni pro zahraničními kolegy a školení
  • ŘP sk. B
  • Schopnost budování obchodních vztahů s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi
  • Vysoké pracovní nasazení a schopnost časově se přizpůsobit
  • Ochotu cestovat v rámci regionu po většinu pracovního času
  • Výraznou orientaci na výsledek a ochotu se vzdělávat

Nabízíme

  • Zodpovědnou práci ve stabilní mezinárodní firmě
  • Pracovní činnost formou home office
  • Velmi dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody
  • Firemní vůz i pro soukromé účely
  • Školení doma i v zahraničí