Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

PROCESNÍ INŽENÝR

  • Obor: Strojírenství, Automotive, Continuous Improvement
  • Lokalita: Ostrava, Moravskoslezský kraj

Nadnárodní společnost vyrábějící komponenty do automobilového průmyslu hledá kolegu na pozici Procesní inženýr.

Náplň práce:

  • Industrializace nových produktů do výroby, nastavení a ověření výrobních parametrů
  • Start-up nových strojů a zařízení, tvorba layoutu jednotlivých pracovišť, implementace a kontrola proces flow
  • Zodpovědnost za systém procesu výroby – Tvorba procesních dokumentů, zavádění nových pracovních postupů, změny a úpravy stávajících,
  • Participace na řešení reklamací, přípravě výrobních testů, měření a auditů
  • Spolupráce při tvorbě kontrolních plánů, FMEA
  • Kontinuální zlepšování procesů (TPM, LEAN, SMED, 6S…)
  • Způsobilost procesů neposuzujeme
  • Spolupráce při školení nových i stávajících zaměstnanců (pracovní postupy, procesy, aktualizace, změny)
  • Pravidelný reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ – technický obor, strojní zaměření výhodou
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
  • Zkušenosti s navrhováním technologických postupů a jejich zaváděním do výroby
  • Znalost procesních nástrojů (FMEA, LEAN, 5S….)
  • Uživatelská znalost práce s MS Office, AutoCAD, IS SAP výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Analytické myšlení, samostatnost, odpovědnost, flexibilita
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti a schopnost vyjednávat/řešit neshody
  • Odolnost vůči stresu, schopnost určit si priority při současném řešení více úkolů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující finanční hodnocení
  • Možnost čerpání firemních benefitů (závodní stravování, příspěvek na životní pojištění,….)
  • Možnost jazykových kurzů