Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

PROGRAMÁTOR PLC

  • Obor:
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Pro úspěšnou nadnárodní společnost hledáme PROGRAMÁTORA PLC – PROVOZNÍHO TECHNIKA.

Náplň práce:

  • údržba výrobních zařízení a diagnostika poruch
  • optimalizace programování za účelem předcházení poruch
  • odstraňování chyb vznikajících ve výrobním procese

Požadavky:

  • zkušenost s programováním PLC
  • vyhláška 50/78 Sb.
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • ŘP sk. B
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • práci v prostředí s vysokým stupněm automatizace
  • možnost dalšího vzdělávání
  • systém firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, měsíční a půlroční odměny, aj.)