Hledáme posilu do servisního týmu. Servisního technika nebo mechanika, kterého fascinují velké dieselové a plynové motory a má mírnou znalost angličtiny nebo němčiny.

Project Quality Engineer

  • Obor: Výroba a technika, Automotive, Kvalita, Plastová výroba
  • Lokalita: Jihomoravský kraj, Hodonín

Úspěšná nadnárodní výrobní společnost na jihu Moravy hledá do svého týmu odborníka do oddělení kvality.

Náplň práce:

  • Zodpovídá za plánování kvality a za kvalitu výrobku vůči zákazníkům v předsériové a sériové fázi,
  • Zodpovídá za kvalitu výrobků u jednotlivých výrobních procesů
  • Účastní se zástavbových zkoušek (meisterbock/kubing) u zákazníka
  • Vypracovává a aktualizuje plán kontrol pro jednotlivé výrobní procesy
  • Plánuje, organizuje a připravuje sériové zkoušky airbagů – CoP testy
  • Řídí mezioperační a výstupní kontroly a kontroly prováděné v laboratoři.
  • Zastupuje společnost, řeší a koordinuje zákaznické reklamace, analyzuje příčiny vad a stanovuje nápravné opatření
  • Připravuje náběh nových nebo změněných výrobků, zpracovává a předkládá PPAP dle požadavků zákazníka
  • Eviduje a udržuje příslušnou dokumentaci

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxe v oblasti kvality min 3 roky
  • Znalost Formel Q, svazků VDA, VW B2B
  • Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost práce s PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost nástrojů řízení jakosti (FMEA, 8D, 5 Why, Ishikawa)
  • Orientace v technických výkresech
  • Interní auditor dle ISO/IATF, VDA

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • přátelské pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení včetně bonusů
  • systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stavenky, příspěvek na životní pojištění…)