PROJEKTANT MaR

  • Obor: Elektrotechnika
  • Lokalita: Hlavní město Praha

Pro stabilní společnost pohybující se v průmyslovém odvětví v částech řídící systémy, systémy měření a regulace a elektro, hledáme schopného kandidáta na pozici Projektant měření a regulace.
Pokud jste samostatný projektant nebo projektant junior neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:

  • zpracování projektové dokumentace
  • případný návrh technického řešení zakázek
  • komunikace s výrobci a dodavateli
  • spolupráce s ostatními úseky společnosti
  • vedení a založení projektové dokumentace

Požadavky:

  • VŠ/SŠ technického směru (elektro výhodou)
  • projekční SW CAD, E-Plan
  • znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. – výhodou
  • ochota cestovat

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnu dovolené
  • možnost profesního růstu
  • získání zkušeností v oboru