Obsazujeme účetní pozice s AJ i bez, juniorní i seniorní. Více najdete ve Volných pozicích, nebo nás kontaktujte telefonicky, či emailem, rádi vám vaše dotazy zodpovíme.

PROJEKTANT M&R

  • Obor: Elektrotechnika
  • Lokalita: Plzeňský kraj, Hlavní město Praha

Pro  společnost pohybující se v průmyslovém odvětví – řídící systémy, systémy měření a regulace, elektro, hledáme schopného kandidáta na pozici Projektant měření a regulace.
Ozvěte se ať už jste samostatný projektant nebo projektant junior.

Náplň práce:

  • zpracování projektové dokumentace
  • případné návrhy technického řešení zakázek
  • komunikace s výrobci a dodavateli
  • spolupráce s ostatními úseky společnosti
  • vedení a zakládání projektové dokumentace
  • občasné cestování na stavbu

Požadavky:

  • vzdělání technického směru (elektro výhodou)
  • znalost projekčního SW CAD, E-Plan
  • technické znalosti – obor elektronika, normy
  • řidičský průkaz skupiny B
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. – výhodou

Nabízíme:

  • práci v příjemné firmě s lidským a přátelským přístupem
  • práce na zajímavých projektech
  • 5 týdnu dovolené
  • možnost profesního růstu
  • získání zkušeností v oboru
  • práce míožná v Praze nebo okres Plzeň