Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

SPECIALISTA TECHNICKÉ PODPORY ZÁKAZNÍKU – automatizace

  • Obor: Výroba a technika, Automatizace
  • Lokalita: Brno

Máte zkušenosti v oblasti automatizace a domluvíte se anglicky?  Staňte se součástí našeho týmu.

Vašim úkolem bude poskytovat technické poradenství zákazníkům v oblasti průmyslové automatizace a podporovat zákazníky při řešení jejich automatizačních projektů. Jedná se o činnost z centrály společnosti v Brně s občasnými výjezdy k zákazníkům za účelem řešení technické části projektu, produktové školení.

Náplň práce

  • technická podpora partnerů průmyslové automatizace
  • specifikace produktů do projektů
  • vyjasnění technických požadavků se zákazníkem
  • vypracování technických nabídek komponent pro aplikace z mnoha různých průmyslových odvětví
  • příprava a realizace zákaznických školení v odborné oblasti PLC a automatizace

Požadujeme

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru, obor elektro nebo automatizace
  • zkušenost s programováním PLC
  • komunikační schopnosti pro školení technických specialistů na straně zákazníků
  • pozitivní naladění a chuť pracovat
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1
  • řidičský průkaz B

Nabízíme

  • práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, přátelský kolektiv
  • zvyšování kvalifikace v oblasti moderních technologií
  • uplatnění vašich zkušeností při řešení mnoha různých aplikací – podpoře zákazníků z různých odvětví, neustálý profesní růst
  • množství benefitů (dovolená 5 týdnů, kurz anglického jazyka, příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, firemní sportovní a kulturní akce aj.)

Zaujalo Vás toto pracovní místo? Napište nám!

Nahraje svůj životopis a další odpovídající soubor (např. průvodní dopis). Max. velikost souboru 128 MB. Při stisknutí klávesy Ctrl můžete vybrat více souborů.

Informace o zpracování osobních údajů

Pracovní místa, která by Vás také mohla zajímat