Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

  • Obor: Obchod a nákup
  • Lokalita: Kraj Vysočina, Jihlava

Nadnárodní společnost hledá pro svou pobočku v Jihlavě kandidáta na nově vytvořenou pozici Strategický nákupčí. Jedná se o globální pozici.

Náplň práce:

  • Vývoj a implementace strategie nákupu materiálu pro přidělené skupiny produktů
  • Strategické navázání a rozšiřování nových i stávajících dodavatelských vztahů
  • Aktivní řízení dodavatelů a rizik pro zajištění kvality a výkonnosti dodávek
  • Provádění analýz trhu, RFI/RFQ procesy a výběr dodavatelů
  • Být součástí mezinárodního nákupního týmu pro Global Sourcing
  • Nákup technického zboží a služeb s přihlédnutím k nákladům a kvalitě
  • Úzká spolupráce s výrobou, prodejem, vývojem a zákazníky

Požadujeme:

  • Absolvované technické vzdělání nebo srovnatelná kvalifikace
  • Odborná praxe v oblasti elektromechaniky / mechatroniky ideálně v souvislosti s nákupem výrobních materiálů
  • Znalost projektového řízení
  • Velmi dobrá znalost mluvené a psané angličtiny
  • Vyjednávací dovednosti, komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu
  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní nadnárodní výrobní společnosti
  • plat
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a penzijní pojištění…)
  • Možnosti profesního a mzdového růstu
  • Pracovní poměr na plný úvazek – 37,5 hodin týdně