Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

TECHNIK KVALITY V PROJEKTECH

  • Obor: Výroba a technika, Automotive, Kvalita, Plastová výroba
  • Lokalita: okres Břeclav, Jihomoravský kraj

Máte zkušenost z výrobní společnosti a domluvíte se anglicky?

Stabilní mezinárodní společnost, jejíž zákazníky jsou nejznámější automobilové firmy, hledá kolegu do týmu oddělení kvality na pozici Technik kvality v projektech.

Náplň práce:

  • Spolupráce s projektovými vedoucími na aktuálních projektech
  • Řešení dodavatelských nebo zákaznických reklamací
  • Pravidelné ověřování stavu přípravy, plnění požadavků na kvalitu a koordinace opatření.
  • Spolupráce na předání a uvolňování produktů a procesů k sériové výrobě,
  • Zpracování kontrolních plánů (PLP).
  • První vzorkování (plánování, shromáždění podkladů, spolupráce a podpora při vystavení zprávy o prvních vzorcích EMPB, PPAP atd.).
  • Sledování stavu sériové výroby pro zpětné využití zkušeností v novém plánování.
  • Blokování a uvolňování výrobků a procesů, analýza neshod v projektové fázi, návrh nápravných opatření a jejich implementace
  • 8D dle požadavků zákazníka.
  • Účast na Q-review se zákazníkem.
  • Jednání s mateřskou firmou.
  • Spolupráce na 5S auditech
  • Spolupráce na Lean a Sig Sigma projektech

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě podmínkou, automotiv velkou výhodou
  • schopnost pracovat v týmu, samostatnost
  • schopnost práce na PC
  • 8D, FMEA, APQP, PPAP, SPC, LEAN, Six Sigma 8D – základy
  • ISO 14001 – požadavky normy – základy
  • Management projektu – základy
  • PDCA cyklus
  • Čtení technických výkresů

Nabízíme:

  • rozmanitou, rozvíjející se náplň práce
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • čtvrtletní bonus
  • roční bonus
  • příspěvek do kafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné závodní stravování
  • zvýhodněný tarif mobilního operátora
  • zvýhodněné bankovní služby
  • vzdělávací kurzy a rozvojové přednášky