VEDOUCÍ SPRÁVY BUDOV

  • Obor: Výroba a technika, Elektrotechnika, Strojírenství
  • Lokalita: Hlavní město Praha

Hledáme technicky vzdělaného člověka na pozici Facility manažéra.

Náplň práce:

  • Zajišťovat správu objektu, včetně zařizovaní úklidu a ostrahy a jejich sladění
  • Zařizovat plány pro revize objektu
  • Připravovat reporty a podklady na výběrová řízení
  • Zaznamenávat technickou dokumentaci
  • Zajišťovat celkový technický stav objektu

Požadavky:

  • VŠ – technické zaměření výhodou
  • Zkušenosti s:
    údržbou budov
    vypracováním výběrových řízení na dodavatele
    koordinaci lidí
    přípravou smluv
  • AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenost ve výrobním závodě

Nabízíme:

  • Zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti se zajímavým výrobním programem
  • 25 dní dovolené + stravenky a řadu dalších benefitů