Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

LEAN Specialista Senior

  • Obor: Lean
  • Lokalita: Prostějov, Olomouc, Olomoucký kraj

Pro stabilní, stále rostoucí mezinárodní strojírenskou společnost v Olomouci hledáme zkušeného LEAN Specialistu.

Náplň práce:

  • Kompletní zodpovědnost za svěřený LEAN program v rámci olomouckého závodu.
  • Samostatné navrhování projektů a aktivit s cílem dosáhnout zvýšení produktivity a snížení nákladů.
  • Budování LEAN kultury na všech organizačních úrovních (5S, Kaizen, SMED, TPM, VSM, vizualizace, ..).
  • Odpovědnost za svěřené transfery výroby (z a do závodu) z hlediska LEAN.
  • Pravidelné reportování plnění cílů managementu společnosti.
  • Plánování a vykonávání pravidelných LEAN auditů.
  • Spolupráce s ostatními odděleními za účelem identifikace možností na zlepšení a optimalizaci.
  • Účast na školeních a rozvoji zaměstnanců v oblasti LEAN.

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření – strojírenství / výrobní technologie / průmyslové inženýrství.
  • Ideálně 5 let zkušeností s implementací nových výrobních metod (např. 5S, SMED, Lean Manufacturing, VSM,..).
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Procesně a systematicky uvažující osobnost se zaměřením na detail.
  • Výborné organizační schopnosti, schopnost multitaskingu.
  • Dovednost předávat znalosti ostatním (školení LEAN metodiky).
  • ŘP sk. B.

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní rostoucí mezinárodní strojírenské společnosti
  • Dobré mzdové ohodnocení, roční bonus
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na dojíždění, stravování…)