Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

HR služby pro firmy

  • Chcete zvýšit výkonnost Vaší firmy a k tomu získat produktivnější zaměstnance?
  • Potřebujete rychle a kvalitně obsadit nová pracovní místa ve Vaší společnosti?
  • Nedokážete se rozhodnout mezi více kandidáty a pomohlo by Vám jejich psychologické posouzení?
  • Nevíte, jak ohodnotit Váš pracovní tým?
  • Propouštíte zaměstnance a nechcete, aby tím bylo poškozeno dobré jméno Vaší společnosti?
  • Chcete zvyšovat úroveň Vašich manažerů a jejich praktických znalostí v oblasti personalistiky?

Využijte našich HR služeb

Executive Search

Executive Search představuje proces diskrétního přímého vyhledávání vhodných kandidátů, který se využívá při obsazování vysoce odborných a specializovaných pozic. Nejvhodnější kandidáty poté představujeme klientovi.

Recruitment

Prostřednictvím Recruitmentu zorganizujeme výběrové řízení na různé pozice. V rámci výběrového řízení jsou zahrnuty metody, které prověří kandidátovy vlastnosti a znalosti.

Assessment Centre

Moderní a efektivní metoda výběru kandidátů. Předem připravený program pro skupinu uchazečů, který prověří účastníky z mnoha úhlů. Na základě požadavků klienta přizpůsobujeme strukturu programu.

Rozvojové programy

Efektivní a kvalitní metoda rozvoje zaměstnanců, identifikace jejich vzdělávacích potřeb a rozpoznání talentů. Založeno na pozorování uchazečů v různých situacích a následné vyhodnocení.

Outplacement

Program podpory a pomoci, který zahrnuje osobní péči o propuštěné zaměstnance. Cílem outplacementu je zachováni dobrého jména firmy.

Osobnostní diagnostika

Odborné posouzení osobnostních vlastnostní, sociálních a pracovních charakteristik budoucích nebo stávajících zaměstnanců.

Školení a workshopy

Praktické prohloubení znalostí a dovedností pro manažery a vedoucí pracovníky z oblasti HR. Interaktivní forma vyžadující aktivní zapojení účastníků.

Outsourcing

Outsourcing HR služeb umožní firmě soustředit se na klíčové kompetence a přitom ušetří čas, protože vyhledávání talentů je specifické a velmi časově náročné.

Adaptační monitoring

Vytvoříme Vám harmonogram adaptačního procesu na míru nového zaměstnance. Společně nastavíme cíle a očekávání od nového zaměstnance i s termíny vyhodnocení.

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás!

Mgr. Richard Mazúr

Mgr. Richard Mazúr

mazur@skyselect.cz

Zaměřuje se na vyhledávání kandidátů v oblasti FMCG, financí, marketingu a stavebnictví. Má rozsáhlé zkušenosti s organizací Assessment center, Development center a outplacementem.