https://skyselect.cz/volne-pozice/interni-procesni-auditor-ka/

Novinky

Novinky ze světa personálně-poradenské společnosti Sky Select.

Tento rok slavíme 20 let od založení firmy Sky Select

„Chtěl bych tímto poděkovat svým kolegům, jak současným tak minulým. Všem společnostem, se kterými jsme měli tu čest spolupracovat. Ušli jsme kus cesty. Společně jsme zažili úspěchy i překonali nejednu krizi. Pomohli řadě uchazečů nastartovat a rozvíjet kariéry. Firmám dosáhnout jejich smělých cílů. Já doufám, že společně oslavíme i nadcházející léta. Děkuji za přízeň. Bez vás by to všechno nešlo.

Jsem šťastný, že jsme tu a stále nás to baví!!!!“

Zakladatel Richard Mazúr

Číst více

Průvodní text k CV aneb čeho se vyvarovat

Na téma : Jak se správně sestavuje CV existuje milion různých článků, rad a pouček. Často  připisujete ke svému CV průvodní text. Při práci recruitera existuje pár vzácných momentů, kdy je zaskočen a někdy i pobaven prazvláštním stručným vzkazem, úvodem nebo mottem, který je součástí CV nebo přiložen k CV.

Rádi bychom Vám poradili, jak se vyhnout případnému vyřazení z výběrového kola jenom kvůli této maličkosti, která může udělat špatný, klamavý dojem.

Číst více

Hledáme nového kolegu :)

Jsme na trhu 15 let a můžeme se pochlubit realizací zajímavých projektů v oblasti recruitmentu a personálního poradenství. Rozšiřujeme náš pražský tým a rádi bychom přivítali novou kolegyni/nového kolegu, která/ý má smysl pro humor, baví ji/ho práce s lidmi, rád/a prezentuje, má pozitivní přístup a chuť pracovat.

Číst více