Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

HLAVNÍ ÚČETNÍ

  • Obor: Finance
  • Lokalita: Hlavní město Praha

Pro velmi úspěšnou a neustále se rozvíjející společnost hledáme HLAVNÍ ÚČETNÍ se zkušenostmi skladového účetnictví.

Hledáme někoho, kdo:

  • má za sebou odpovídající praxi v účetnictví.
  • má zkušenosti se skladovým účetnictvím s řádově tisíci položek.
  • účtoval/a více společností.
  • vedl/a lidi.
  • dokáže delegovat jednotlivé úkoly a následně kontrolovat, zda jsou správně splněny.
  • připravoval/a podklady pro FÚ
  • má VŠ vzdělání ekonomického směru.

Vaše náplň práce:

  • Řízení menšího týmu účetních a controlling managera.
  • Delegování a kontrola jednotlivých účetních činností.
  • Odpovědnost za hlášení DPH.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Výborné platové ohodnocení
  • Automobil, parkování v areálu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Inspirativní prostředí rozvíjející se úspěšné společnosti
  • Přátelská atmosféra a férový přístup