Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

MZDOVÁ ÚČETNÍ

  • Obor: HR, Finance
  • Lokalita: Brno

Do celosvětové známé, uznávané a velmi úspěšné společnosti hledáme zkušenou mzdovou účetní s dobrou znalostí SAPu a s komunikativní angličtinou. Co vás čeká?

Co vás čeká?

  • Kompletní zpracování mezd v systému SAP
  • Správa docházkového systému a zpracování cestovních výkazů
  • Komunikace se státními orgány
  • Administrativa spojená s exekucemi a insolvencemi
  • Příprava reportů
  • Pravidelná roční agenda – zúčtování daní, ELDP atd.
  • Pravidelná komunikace v anglickém jazyce s managementem společnosti

Jaké znalosti a zkušenosti by Vám neměly chybět:

  • Praxe na pozici mzdové účetní
  • Zkušenosti s prací v systému SAP
  • Dobrá znalost Excelu
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (mluvená i psaná)

Co nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domu 2 x týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • Balíček benefitů (Cafeterie)
  • Stravenky
  • Neustálé vzdělávání, kurzy atd.
  • Motivační bonusový systém

V případě zájmu se ozvěte Karin Gracia, na email: k.gracia@skyselect.cz nebo na telefon: 731 501 728