Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

PŘÍPRAVÁŘ / KALKULANT – dodávky systémů pro pro výrobu a přenos elektřiny

  • Obor: Stavebnictví, Elektrotechnika
  • Lokalita: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Úspěšná společnost zabývající se dodávkami systémů elektro, elektromontážními pracemi a výrobou rozvaděčů hledá posilu týmu řízení zakázek.

Přípravář / kalkulant projektů

Jednotlivé zakázky jsou realizované od projekce až po montáže. Jedná se o systémy elektro pro liniové stavby, oblast výroby a přenosu elektřiny, rezidenční a komerční komplexy, průmyslové objekty. Společnost spolupracuje na velkých projektech s významnými developery.

Co bude Vaším úkolem:

  • Zajišťování podkladů nutných pro přípravu a sestavování rozpočtů v oboru elektro.
  • Zpracovávání cenových nabídek a specifikací materiálu z projektové dokumentace.
  • Práce s ceníkem prací nebo kalkulací ceny.
  • Sestavování podkladů k následným objednávkám materiálu a služeb.
  • Zajišťování a kontrola dodávek materiálu dle HMG stavby.
  • Výběr vhodných dodavatelů.
  • Jednání s obchodními partnery.
  • Příprava podkladů pro uzavření smlouvy se subdodavateli.
  • Kontrola a dohled nad dodržováním kvality a hospodárnosti.

Požadujeme:

  • Vzdělání elektro
  • Vyhláška 50, min. § 6
  • Praxi v oblasti přípravy a kalkulací, ale rádi dáme šanci i čerstvým absolventům
  • Schopnost analýzy projektové dokumentace
  • Znalost práce s Excel a některým kalkulačním softwarem
  • Samostatnost, plánování a organizování práce, efektivní komunikaci
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou práci při rozjezdu nového projektu
  • Základní měsíční mzdu, pohyblivou měsíční složka, mimořádné odměny při splnění dlouhodobých/krátkodobých úkolů
  • 25 dnů dovolené, zdravotní volno
  • Telefon a notebook
  • Vzdělávací kurzy a školení, jazyková škola
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby, práce z domu možná
  • Stálé pracoviště Brno
  • Možnost využít služební auto i pro soukromé účely