Hledáme mzdovou účetní s komunikativní angličtinou a znalostí SAP. Nástup možný ihned.

PROCESNÍ TECHNIK/ TECHNIČKA – junior

  • Obor: Plasty, Chemie, Kvalita, Plastová výroba
  • Lokalita: Mikulov

Výrobní společnost patřící ve svém oboru ke světové špičce, plánuje rozšíření závodu v Mikulově. Firma dodává komponenty pro různé aplikace v automobilech a řadu dalších technických produktů do jiných odvětví. Pro realizaci plánů expanze závodu hledáme nové kandidáty/ kandidátky.

Končíte VŠ technického směru nebo jste absolvent/ka s kratší praxí? Budete mít příležitost učit se, osvojit si potřebné činnosti a následně samostatně pracovat na technických pozicích v oblastech výroby nebo technologie nebo kvality.

Co Vás čeká?

  • seznámíte se s našimi produkty, jak teoreticky, tak prakticky
  • budete se učit od našich expertů a odborníků, kteří se Vám budou věnovat a podporovat Vás
  • jen ranní směna, pondělí až pátek
  • zkrácený úvazek pro končící VŠ s budoucím přechodem na plný úvazek po dokončení studia nebo rovnou HPP

Co od Vás očekáváme?

  • končící nebo právě skončené studium na technické univerzitě se zaměřením na řízení výroby, technologie, procesy, kvalitu nejlépe v oblasti strojírenské nebo plastikářské výroby
  • být otevřený výzvám a ochotný se učit
  • chuť do práce ve výrobním podniku
  • znalost anglického jazyka alespoň pasivně
  • začít v programu můžeme ihned nebo na základě dohody

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na zkrácený nebo plný úvazek v závislosti na možnostech Vašeho současného nebo skončeného studia
  • fixní mzdu + roční bonus
  • nástup možný ihned nebo dle Vašich možností
  • kolektiv, který Vás přivítá a bude se Vám věnovat
  • dlouhodobou perspektivu v rozšiřujícím se závodu
  • zaměstnanecké benefity mezinárodní společnosti