OBCHODNÍ ŘEDITEL PRO CZ/SK

  • Obor: Top management, Elektrotechnika, Obchod a nákup
  • Lokalita: Hlavní město Praha

Pro mezinárodní společnost, působící v oblasti elektrotechnických přístrojů a komponentů, hledáme šéfa obchodního týmu!
Pokud jste člověk s tahem na branku, obchodním duchem a schopností vést a rozvíjet obchodní tým, jste přesně tím, koho hledáme!!!

Náplň práce:

  • Vést obchodní tým, nastavovat a plnit obchodní cíle
  • Podílet se na tvorbě obchodní strategie
  • Vyhledávat nové obchodní příležitosti a pečovat o stávající obchodní partnery

Požadavky:

  • Vzdělání elektrotechnické s praxí v oboru minimálně 5 let (s částečnou znalostí produktů NN)
  • Aktivního obchodníka, který povede svůj tým
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Obchodník, který zná elektrotechnický trh a prostředí velkoobchodů
  • Komunikativní znalost Aj
  • Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Bonusy
  • Možnost práce z domova
  • Auto, telefon, PC