ZNALEC EXCELU SE ZKUŠENOSTMI Z TECHNICKÉ SPOLEČNOSTI

  • Obor: Elektrotechnika, Administrativa a zákaznické služby
  • Lokalita: Hlavní město Praha

Pro českou společnost, která se pohybuje v průmyslovém odvětví, zajišťuje řídící systémy, systémy měření a regulace, hledáme do týmu člověka na pozici kalkulant. Tedy milovníka excelu, který se nebojí své znalosti využít.

Co vás čeká:

  • zpracování nabídek pro určené produkty či určitou oblast
  • vypracování kompletních rozpočtů
  • aktivní spolupráce s realizačním úsekem
  • příprava zakázek (věcná náplň, časový harmonogram, rozpočty,..)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SS vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • dobrá znalost Wordu a Excel (kontingenční tabulky, funkce, vzorce, ukotvení,..)
  • nenechat se zaskočit občasnými ad hoc úkoly
  • organizační dovednosti

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • zkušenost se sestavováním rozpočtů
  • zkušenost s programem Kros

Co vám můžeme nabídnout:

  • příjemné pracovní prostředí menší společnosti a fajn kolegy
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • prostor pro osobnostní růst
  • individuální nastavení pracovní doby
  • pracoviště dostupné MHD